בעל נכס חושב למכור לבד?

כדאי שתכיר את אהרוני נדל"ן.

ראשית נערוך עבורך דו"ח ניתוח שוק השוואתי C.M.A לנכס שלך כדי לשווקו במחיר האופטימלי עבורך ונכין תכנית שיווקית מלאה למכירת הנכס הכוללת:

הכנת הבית למכירה מוצלחת

נשתמש בניסיון הרב שצברנו כדי להביא את הנכס שלכם למצב בו הוא יוצג בצורה האופטימלית ביותר ותגרום לנכס להיות אטרקטיבי בעיני הרוכשים. כך יגדלו סיכויי המכירה מחד ואת שווי הנכס מאידך.

פילוח קהל היעד

נבצע פילוח ונחשוב מיהו קהל היעד האופטימלי עבור הנכס שלכם, האם כבר קבלו אישור משכנתא (במשרדנו נותן שירות יעוץ משכנתאות מורשה) האם ראו כבר נכסים באזור ואם פסלו אותם מדוע . אנו נדע לזהות רוכשים רציניים ונדאג לקבל מהם הצעת מחיר קונקרטית.

שיווק הנכס

נפרסם במדיות השונות ונקדם את הפרסומים כך שיגיעו למקסימום קהל היעד המבוקש כך שתוכלו לשבת בנחת ולראות את פעולות השיווק שנעשה עבורכם.

ניהול מו"מ

התמודדות ישירה עם הרוכשים הפוטנציאליים זהו תהליך קשה ומייגע המצריך מיומנות רבה וניסיון רב. משא ומתן יעיל על ידי סוכן נדל"ן המייצג את האינטרסים שלכם בלבד יגרום לכך שתוכלו למקסם את מטרתכם ולקבל את המחיר הגבוה ביותר, בזמן הקצר ביותר.

מחפש לקנות? אנחנו כאן בשבילך

ראשית נאפיין את הנכס אשר מתאים לך כלקוח, לאחר מכן נמפה את כל נכסי האזור ונשתף עם מתווכים ומוכרים אשר מציעים נכסים למכירה וזאת על מנת לייצר לך-הקונה-מגוון רחב של אפשרויות.

כך יחד נמצא את הנכס המושלם עבורך-בין אם למגורים או להשקעה.

נכסים חדשים אצלנו:

מכירה או קניה של נכס היא ככל הנראה, העסקה הגדולה ביותר בחיינו, על כן בהחלטה חשובה כמו זו , תנו לנו ללוות אתכם.

הנה כמה סיבות לעשות את זה עם משרד תיווך מקצועי:

האדם הממוצע מבצע מקסימום 5 עסקאות נדל"ן בחייו, אנחנו ביצענו מאות עסקאות ולכן מתווך יכול להזהיר ממוקשים שמוכר או קונה לא מנוסים עלולים לפספס.

כמשרד תיווך לנו יש גישה גם לרשימת הלקוחות האיכותיים ביותר וגם לנכסים ולכן נוכל להתאים לכל קונה או מוכר את העסקה המדויקת עבורם.

אנחנו בתור ישראלים לגמרי לא אוהבים "לצאת פראיירים" ולכן בעסקאות כל צד ינסה למשוך לכיוון שלו, מתווך מקצועי ומנוסה, יוכל לנווט ברוב המקרים את המו”מ בצורה טובה יותר מאשר שני צדדים אשר בדרך כלל אינם שווים ביכולות המו”מ שלהם. 
אם צד אחד ימשוך יותר מדי לכיוון שלו, הוא עלול לאבד את העסקה. 

המון עסקאות נופלות רק כי כל תהליך השיחות לא מסודר בכלל, מתווך מקצועי ינהל רשימות מסודרות, ויחזור ללקוחות שראו את הדירה.
הוא יתעניין, יענה על שאלות שלא נעים לשאול, יכוון, ירחיב וייצג נאמנה את הנכס שלכם. בנוסף ה מתווך יוכל לחזור ולפנות ללקוחות שראו בעבר את הנכס ויוכל לנסות להחזיר אותם לשולחן המו”מ.